CM3032V121R-10
CM3032V121R-10 Laird Performance Materials
Laird_10092020_Laird_MCP_Catalog_EMI_Filtering_and-1947796.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Common Mode Chokes / Filters 120ohms 0.01ohms 8A
на замовлення 720 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 8A 4LN 120 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Vertical, 8 Flat Lead, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.300" L x 0.320" W (7.62mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.225" (5.72mm), Voltage Rating - DC: 30V, Current Rating (Max): 8A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CM3032V121R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM3032V121R-10 Виробник : STEWARD cm3032v121r-10-datasheet
на замовлення 1600 шт:
CM3032V121R-10 CM3032V121R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products cm3032v121r-10-datasheet Description: CMC 8A 4LN 120 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Vertical, 8 Flat Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.300" L x 0.320" W (7.62mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.225" (5.72mm)
Voltage Rating - DC: 30V
Current Rating (Max): 8A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
CM3032V121R-10 CM3032V121R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf Common Mode Chokes / Filters 120ohms 0.01ohms 8A