CM35-1.9-01AC
CM35-1.9-01AC Marlow Industries, Inc.
CM3519.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 12.19X5.99X1.65MM
Packaging: Tray
Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides)
Size / Dimension: Rectangular - 12.19mm L x 5.99mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 1.65mm
Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C
Qmax @ Th: 5.2W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 1.9 A
Voltage - Max: 4.2 V
Resistance: 1.87 Ohms
Number of Stages: 1
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
на замовлення 348 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEM 12.19X5.99X1.65MM, Packaging: Tray, Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides), Size / Dimension: Rectangular - 12.19mm L x 5.99mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 1.65mm, Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C, Qmax @ Th: 5.2W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 1.9 A, Voltage - Max: 4.2 V, Resistance: 1.87 Ohms, Number of Stages: 1, Type: TEC (Thermoelectric Cooler).