CM35-1.9-06AC Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 12.19X5.99X1.65MM
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides Pre-Tinned)
Size / Dimension: Rectangular - 12.19mm L x 5.99mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 1.65mm
Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C
Qmax @ Th: 5.2W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 1.9 A
Voltage - Max: 4.2 V
Resistance: 1.87 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: TEM 12.19X5.99X1.65MM, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides Pre-Tinned), Size / Dimension: Rectangular - 12.19mm L x 5.99mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 1.65mm, Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C, Qmax @ Th: 5.2W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 1.9 A, Voltage - Max: 4.2 V, Resistance: 1.87 Ohms, Number of Stages: 1.