CM45322R2KSB
CM45322R2KSB ABC Taiwan Electronics Corp.
Виробник: ABC Taiwan Electronics Corp.
Description: WOUND CHIP INDUCTOR,4532, 2.20UH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 160MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 380 mA
Написати відгук
Description: WOUND CHIP INDUCTOR,4532, 2.20UH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 160MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 380 mA.