CM6149-473
CM6149-473 API Delevan Inc.
CM6149.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 47UH 2.5A 2LN SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 47uH 25% .015ohm Choke SMT Common.
Інші пропозиції CM6149-473
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6149-473 CM6149-473 Виробник : Delevan page126_cm6149.pdf Common Mode Chokes / Filters 47uH 25% .015ohm Choke SMT Common