CM6296-155
CM6296-155 API Delevan Inc.
CM6296.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 1.5MH 2.5A 2LN SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 1500uH 25% .045ohm Choke/Isolation SMT.
Інші пропозиції CM6296-155
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6296-155 CM6296-155 Виробник : Delevan page127_cm6296-3359698.pdf Common Mode Chokes / Filters 1500uH 25% .045ohm Choke/Isolation SMT