CM6296-255
CM6296-255 API Delevan Inc.
CM6296.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 2.5MH 2.2A 2LN SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 2500uH 25% .083ohm Choke/Isolation SMT.
Інші пропозиції CM6296-255
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6296-255 CM6296-255 Виробник : Delevan page127_cm6296-3359698.pdf Common Mode Chokes / Filters 2500uH 25% .083ohm Choke/Isolation SMT