CM6296R-253
CM6296R-253 API Delevan Inc.
CM6296.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 25UH 10A 2LN SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 1.058" L x 1.058" W (26.87mm x 26.87mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.423" (10.74mm)
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 14mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 25 µH @ 1 kHz
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 25UH 10A 2LN SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 1.058" L x 1.058" W (26.87mm x 26.87mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.423" (10.74mm), Current Rating (Max): 10A, DC Resistance (DCR) (Max): 14mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 25 µH @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6296R-253 CM6296R-253 Виробник : API Delevan CM6296-12935.pdf Common Mode Chokes / Filters 25uH 25% .007ohm Choke/Isolation SMT
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CM6296R-253 CM6296R-253 Виробник : Delevan page127_cm6296-3359698.pdf Common Mode Chokes / Filters 25uH 25% .007ohm Choke/Isolation SMT