CM6560R-106
CM6560R-106 API Delevan Inc.
CM6560.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 10MH 550MA 2LN SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 10000uH 25% .53ohm Choke SMT Common.
Інші пропозиції CM6560R-106
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6560R-106 Виробник : API Delevan CM6560-3639.pdf Common Mode Chokes / Filters 10000uH 25% .53ohm Choke SMT Common
товару немає в наявності
CM6560R-106 CM6560R-106 Виробник : Delevan page130_cm6560-3359714.pdf Common Mode Chokes / Filters 10000uH 25% .53ohm Choke SMT Common