CM7560-276
CM7560-276 API Delevan Inc.
page132_cm7560.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 27MH 440MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.861" (21.86mm)
Current Rating (Max): 440mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.8Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 27 mH @ 1 kHz
Написати відгук
Description: CMC 27MH 440MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.861" (21.86mm), Current Rating (Max): 440mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.8Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 27 mH @ 1 kHz.
Інші пропозиції CM7560-276
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560-276 CM7560-276 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 27000uH 25% 1.8ohm
товару немає в наявності
CM7560-276 CM7560-276 Виробник : Delevan page132_cm7560.pdf Common Mode Chokes / Filters 27000uH 25% 1.8ohm