CM7560-335
CM7560-335 API Delevan Inc.
CM7560.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 3.3MH 1.1A 2LN TH
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 3300uH 25% .32ohm.
Інші пропозиції CM7560-335
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560-335 CM7560-335 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 3300uH 25% .32ohm
товару немає в наявності
CM7560-335 CM7560-335 Виробник : Delevan CM7560.pdf Common Mode Chokes / Filters 3300uH 25% .32ohm