CM7560-336
CM7560-336 API Delevan Inc.
CM7560.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 33MH 440MA 2LN TH
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 33000uH 25% 2.2ohm.
Інші пропозиції CM7560-336
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560-336 CM7560-336 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 33000uH 25% 2.2ohm
товару немає в наявності
CM7560-336 CM7560-336 Виробник : Delevan CM7560.pdf Common Mode Chokes / Filters 33000uH 25% 2.2ohm