CM7560-395
CM7560-395 API Delevan Inc.
CM7560.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 3.9MH 1.1A 2LN TH
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 3900uH 25% .4ohm.
Інші пропозиції CM7560-395
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560-395 CM7560-395 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 3900uH 25% .4ohm
товару немає в наявності
CM7560-395 CM7560-395 Виробник : Delevan CM7560.pdf Common Mode Chokes / Filters 3900uH 25% .4ohm