CM7560-396
CM7560-396 API Delevan Inc.
CM7560.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 39MH 440MA 2LN TH
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 39000uH 25% 2.6ohm.
Інші пропозиції CM7560-396
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560-396 CM7560-396 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 39000uH 25% 2.6ohm
товару немає в наявності
CM7560-396 CM7560-396 Виробник : Delevan CM7560.pdf Common Mode Chokes / Filters 39000uH 25% 2.6ohm