CM7560-563
CM7560-563 API Delevan Inc.
page132_cm7560.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 56UH 5.5A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.861" (21.86mm)
Current Rating (Max): 5.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 56 µH @ 1 kHz
Написати відгук
Description: CMC 56UH 5.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.861" (21.86mm), Current Rating (Max): 5.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 56 µH @ 1 kHz.
Інші пропозиції CM7560-563
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560-563 CM7560-563 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 56uH 25% .013ohm
товару немає в наявності
CM7560-563 CM7560-563 Виробник : Delevan page132_cm7560.pdf Common Mode Chokes / Filters 56uH 25% .013ohm