CM7560-685
CM7560-685 API Delevan Inc.
CM7560.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 6.8MH 880MA 2LN TH
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 6800uH 25% .6ohm.
Інші пропозиції CM7560-685
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560-685 CM7560-685 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 6800uH 25% .6ohm
товару немає в наявності
CM7560-685 CM7560-685 Виробник : Delevan CM7560.pdf Common Mode Chokes / Filters 6800uH 25% .6ohm