CM9900-683
CM9900-683 API Delevan Inc.
page133_cm9900.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: CMC 68UH 3.5A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.669" (17.00mm)
Current Rating (Max): 3.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 19mOhm
Inductance @ Frequency: 68 µH @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 68UH 3.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.669" (17.00mm), Current Rating (Max): 3.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 19mOhm, Inductance @ Frequency: 68 µH @ 1 kHz.
Інші пропозиції CM9900-683
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM9900-683 CM9900-683 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 68uH 25% .019ohm