Продукція > VISHAY > CMA02040X5600GB000
CMA02040X5600GB000
CMA02040X5600GB000 Vishay
cma0204-cmb0207.pdf
Виробник: Vishay
Description: CMA 0204 2% B0 560R
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±2%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0204
Size / Dimension: 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Composition: Carbon Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0204
Resistance: 560 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: carbon film; SMD; MiniMELF; 0204; 560Ω; 0.4W; ±2%; 200V, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Case: MiniMELF, Operating temperature: -55...155°C, Diameter: 1.4mm, Body dimensions: Ø1.4x3.45mm, Length: 3.45mm, Power: 0.4W, Tolerance: ±2%, Operating voltage: 200V, Resistance: 560Ω, Case - inch: 0204, Case - mm: 0510, Type of resistor: carbon film.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
CMA02040X5600GB000 Виробник : VISHAY cma0204-cmb0207.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: carbon film; SMD; MiniMELF; 0204; 560Ω; 0.4W; ±2%; 200V
Conform to the norm: AEC-Q200
Mounting: SMD
Case: MiniMELF
Operating temperature: -55...155°C
Diameter: 1.4mm
Body dimensions: Ø1.4x3.45mm
Length: 3.45mm
Power: 0.4W
Tolerance: ±2%
Operating voltage: 200V
Resistance: 560Ω