Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > CMB02070X1200FB700
CMB02070X1200FB700
CMB02070X1200FB700 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.4W 120 ohms 1% 0207 MELF 500V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук