Продукція > VISHAY > CMB02070X1582FB700
CMB02070X1582FB700 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 15.8kΩ; 1W; ±1%; 500V
Type of resistor: carbon film
Resistance: 15.8kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Body dimensions: Ø2.2x5.8mm
Operating temperature: -55...125°C
Length: 5.8mm
Diameter: 2.2mm
Case: MELF
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 500V
Case - inch: 0207
Case - mm: 6123
Conform to the norm: AEC-Q200
Mounting: SMD
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 15.8kΩ; 1W; ±1%; 500V, Type of resistor: carbon film, Resistance: 15.8kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Body dimensions: Ø2.2x5.8mm, Operating temperature: -55...125°C, Length: 5.8mm, Diameter: 2.2mm, Case: MELF, Roll diameter max.: 330mm, Operating voltage: 500V, Case - inch: 0207, Case - mm: 6123, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD.