Продукція > VISHAY > CMB02070X1871FB200
CMB02070X1871FB200 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 1.87kΩ; 1W; ±1%; 500V
Type of resistor: carbon film
Case - inch: 0207
Case - mm: 6123
Resistance: 1.87kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 500V
Operating temperature: -55...125°C
Diameter: 2.2mm
Body dimensions: Ø2.2x5.8mm
Length: 5.8mm
Roll diameter max.: 180mm
Case: MELF
Conform to the norm: AEC-Q200
Mounting: SMD
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 1.87kΩ; 1W; ±1%; 500V, Type of resistor: carbon film, Case - inch: 0207, Case - mm: 6123, Resistance: 1.87kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 500V, Operating temperature: -55...125°C, Diameter: 2.2mm, Body dimensions: Ø2.2x5.8mm, Length: 5.8mm, Roll diameter max.: 180mm, Case: MELF, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD.