Продукція > VISHAY > CMB02070X2053FB200
CMB02070X2053FB200 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 205kΩ; 1W; ±1%; 500V; L: 5.8mm
Type of resistor: carbon film
Mounting: SMD
Case: MELF
Case - inch: 0207
Case - mm: 6123
Resistance: 205kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø2.2x5.8mm
Operating temperature: -55...125°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Length: 5.8mm
Diameter: 2.2mm
Roll diameter max.: 180mm
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 205kΩ; 1W; ±1%; 500V; L: 5.8mm, Type of resistor: carbon film, Mounting: SMD, Case: MELF, Case - inch: 0207, Case - mm: 6123, Resistance: 205kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 500V, Body dimensions: Ø2.2x5.8mm, Operating temperature: -55...125°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Length: 5.8mm, Diameter: 2.2mm, Roll diameter max.: 180mm.