Продукція > VISHAY > CMB02070X2671FB200
CMB02070X2671FB200 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: carbon film; SMD; 0207 MELF; 2.67kΩ; 1W; ±1%; 500V
Type of resistor: carbon film
Mounting: SMD
Resistance: 2.67kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 500V
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Case: 0207 MELF
Conform to the norm: AEC-Q200
Diameter: 2.2mm
Body dimensions: Ø2.2x5.8mm
Length: 5.8mm
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: carbon film; SMD; 0207 MELF; 2.67kΩ; 1W; ±1%; 500V, Type of resistor: carbon film, Mounting: SMD, Resistance: 2.67kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 500V, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Case: 0207 MELF, Conform to the norm: AEC-Q200, Diameter: 2.2mm, Body dimensions: Ø2.2x5.8mm, Length: 5.8mm.