CMC-0582-16-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=CMC-0582&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CABLE 10COND 16AWG BLACK
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Thermorad® O
Conductor Strand: 19/29
Number of Conductors: 10
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.380" (9.65mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0390" (0.991mm)
Jacket Color: Black
Написати відгук
Description: CABLE 10COND 16AWG BLACK, Packaging: Bulk, Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Thermorad® O, Conductor Strand: 19/29, Number of Conductors: 10, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.380" (9.65mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0390" (0.991mm), Jacket Color: Black.