CMC-7500-PK
CMC-7500-PK Brady Corporation
B-540.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: CMC-7500-PK, LABEL, 0.75" DIA, 2
Packaging: Bulk
Material - Body: Paper
Label Type: Die Cut
Applications: Electronic Labeling
Part Status: Active
Color - Background: Beige
Diameter - Label: 0.750" (19.05mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC-7500-PK, LABEL, 0.75" DIA, 2, Packaging: Bulk, Material - Body: Paper, Label Type: Die Cut, Applications: Electronic Labeling, Part Status: Active, Color - Background: Beige, Diameter - Label: 0.750" (19.05mm).