CMD4D06NP-470MC Sumida America Components Inc.
CMD4D06_Series.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 180MA 2.843OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 2.843Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 180MA 2.843OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 2.843Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 180 mA.