CMF-SD10-2 Bourns Inc.
CMF-SD.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: PTC RESET FUSE 220V 150MA 4SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD Cube
Size / Dimension: 0.402" L x 0.354" W (10.20mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Lead Spacing: 0.099" (2.51mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 150 mA
Current - Trip (It): 360 mA
Voltage - Max: 220V (600V Int)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Part Status: Obsolete
Current - Max: 1 A
Time to Trip: 4.5 s
Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 220V 150MA 4SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD Cube, Size / Dimension: 0.402" L x 0.354" W (10.20mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Lead Spacing: 0.099" (2.51mm), Current - Hold (Ih) (Max): 150 mA, Current - Trip (It): 360 mA, Voltage - Max: 220V (600V Int), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Part Status: Obsolete, Current - Max: 1 A, Time to Trip: 4.5 s, Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms.