Продукція > VISHAY DALE > CMF07470R00GNEB
CMF07470R00GNEB
CMF07470R00GNEB Vishay Dale
cmfind.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 470 OHM 1/2W 2% AXIAL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 470 Ohms
Написати відгук
Description: RES 470 OHM 1/2W 2% AXIAL, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 470 Ohms.