Продукція > VISHAY DALE > CMF07500R00GKBF
CMF07500R00GKBF
CMF07500R00GKBF Vishay Dale
cmfind.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 500 OHM 1/2W 2% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 500 Ohms
Написати відгук
Description: RES 500 OHM 1/2W 2% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 500 Ohms.