Продукція > BOURNS INC. > CMH322522-121KL
CMH322522-121KL
CMH322522-121KL Bourns Inc.
CMH322522.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 120UH 70MA 11 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 70 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 70MA 11 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 70 mA.