Продукція > BOURNS INC. > CMH322522-22NML
CMH322522-22NML
CMH322522-22NML Bourns Inc.
CMH322522.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 22NH 450MA 200MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 23 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.7GHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 450 mA