CML220J100
CML220J100 NTE Electronics, Inc
cml.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
на замовлення 2375 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 pF.