CML223J100
CML223J100 NTE Electronics, Inc
cml.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP CER 0.022UF 100V C0G/NP0 RAD
Packaging: Bag
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 319 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 100V C0G/NP0 RAD, Packaging: Bag, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.