CML225M50
CML225M50 NTE Electronics, Inc
cml.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP CER 2.2UF 50V Z5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 1504 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 50V Z5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.