CMO24701JLFTR TT ELECTRONICS
Виробник: TT ELECTRONICS
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 4.7kΩ; 2W; ±5%; 16x5.5mm; axial; L: 16mm
Type of resistor: metal oxide
Mounting: THT
Body dimensions: 16x5.5mm
Diameter: 5.5mm
Length: 16mm
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Resistance: 4.7kΩ
Leads: axial
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 758
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 4.7kΩ; 2W; ±5%; 16x5.5mm; axial; L: 16mm, Type of resistor: metal oxide, Mounting: THT, Body dimensions: 16x5.5mm, Diameter: 5.5mm, Length: 16mm, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Resistance: 4.7kΩ, Leads: axial.
Інші пропозиції CMO24701JLFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMO24701JLFTR Виробник : Welwyn Components / TT Electronics CMO-1154691.pdf Metal Oxide Resistors 2W 4.7K ohm 5%