CMP-43A-36-2 Dantona Industries
Виробник: Dantona Industries
Description: NIMH 3.6 V BATTERY PACK 4/3A
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 4/3A
Size / Dimension: 2.01" L x 0.67" W x 2.66" H (51.0mm x 17.0mm x 67.5mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride
Structure: Side to Side, 1 Row x 3 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
Number of Cells: 3
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NIMH 3.6 V BATTERY PACK 4/3A, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 4/3A, Size / Dimension: 2.01" L x 0.67" W x 2.66" H (51.0mm x 17.0mm x 67.5mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride, Structure: Side to Side, 1 Row x 3 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V, Number of Cells: 3.