Продукція > BOURNS INC. > CMP2010-FX-1500ELF
CMP2010-FX-1500ELF
CMP2010-FX-1500ELF Bourns Inc.
CMP.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RESHIGHPOWER 2010 150R 1% 1W TC1
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 150 Ohms
Написати відгук
Description: RESHIGHPOWER 2010 150R 1% 1W TC1, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 150 Ohms.