Продукція > TRIGON COMPONENTS > CMPB685K401L325B-4
CMPB685K401L325B-4
CMPB685K401L325B-4 Trigon Components
201010291435354650.pdf
Виробник: Trigon Components
Description: CMPB FILM CAP 6.8UF 10%
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Написати відгук
Description: CMPB FILM CAP 6.8UF 10%, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF.