CMPP104K401L100B
CMPP104K401L100B Trigon Components
Виробник: Trigon Components
Description: FILM CAPACITOR 0.1UF 10%
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.484" L x 0.252" W (12.30mm x 6.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILM CAPACITOR 0.1UF 10%, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.484" L x 0.252" W (12.30mm x 6.40mm).