Продукція > TRIGON COMPONENTS > CMPX103K301L100B-13X11X5
CMPX103K301L100B-13X11X5
CMPX103K301L100B-13X11X5 Trigon Components
Виробник: Trigon Components
Description: CMPX-X1 FILM CAP 10000PF 10%
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Написати відгук
Description: CMPX-X1 FILM CAP 10000PF 10%, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).