Продукція > TRIGON COMPONENTS > CMPX105M27AL275B-4
CMPX105M27AL275B-4
CMPX105M27AL275B-4 Trigon Components
Виробник: Trigon Components
Description: CMPX-X1 FILM CAP 1.0UF 20%
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Написати відгук
Description: CMPX-X1 FILM CAP 1.0UF 20%, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.