Продукція > TRIGON COMPONENTS > CMPX563K27AL100B-13X11X5
CMPX563K27AL100B-13X11X5
CMPX563K27AL100B-13X11X5 Trigon Components
CMPX%20Series.pdf
Виробник: Trigon Components
Description: CMPX-X2 FILM CAP 0.056UF 10%
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 275V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.056 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMPX-X2 FILM CAP 0.056UF 10%, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 275V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.056 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).