Продукція > TRIGON COMPONENTS > CMPX682K301L100B-13X9X4
CMPX682K301L100B-13X9X4
CMPX682K301L100B-13X9X4 Trigon Components
Виробник: Trigon Components
Description: CMPX-X1 FILM CAP 6800PF 10%
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 6800 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Написати відгук
Description: CMPX-X1 FILM CAP 6800PF 10%, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 6800 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).