Продукція > TRIGON COMPONENTS > CMPX823K301L100B-13X12X6
CMPX823K301L100B-13X12X6
CMPX823K301L100B-13X12X6 Trigon Components
Виробник: Trigon Components
Description: CMPX-X1 FILM CAP 0.082UF 10%
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.08 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Написати відгук
Description: CMPX-X1 FILM CAP 0.082UF 10%, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.08 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).