CMR04E240JODP
CMR04E240JODP Cornell Dubilier Electronics (CDE)
CMR.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP MICA 24PF 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.150" (3.80mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 24 pF
Voltage - Rated: 500 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP MICA 24PF 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.150" (3.80mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 24 pF, Voltage - Rated: 500 V.