CMR04E270JPDM
CMR04E270JPDM Cornell Dubilier - CDE
CDUB_S_A0008524268_1-2540156.pdf
Виробник: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 27pF 500V +/- 5% tol
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CMR04E270JPDM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMR04E270JPDM CMR04E270JPDM Виробник : Cornell Dubilier Electronics (CDE) Description: CAP 27PF 500V MICA