CMR05E510FODR
CMR05E510FODR Cornell Dubilier Electronics (CDE)
CMR.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP MICA 51PF 500V RADIAL
Tolerance: ±1%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.224" (5.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Capacitance: 51 pF
Voltage - Rated: 500 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP MICA 51PF 500V RADIAL, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.224" (5.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Capacitance: 51 pF, Voltage - Rated: 500 V.