Продукція > SAME SKY > CMS-18132-18SP
CMS-18132-18SP
CMS-18132-18SP Same Sky
cms_18132_18sp-3509489.pdf
Виробник: Same Sky
Speakers & Transducers Speaker, 18 x 13mm rectangle, 2.5mm deep, PEEK, Nd-Fe-B, 1W, 8?, 500Hz, solder pads
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 95DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 500Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 400 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 95.00, Efficiency - Testing: 1W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMS-18132-18SP CMS-18132-18SP Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cms-18132-18sp.pdf Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 95DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 500Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 400 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 95.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm