CMS-235-18L152
CMS-235-18L152 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cms-235-18l152.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: 23X5.7MM, 152MM LEAD WIRES
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 800Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.5 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 640 Hz ~ 18 kHz
Efficiency - dBA: 80.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 23X5.7MM, 152MM LEAD WIRES, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 800Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.5 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 640 Hz ~ 18 kHz, Efficiency - dBA: 80.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMS-235-18L152 CMS-235-18L152 Виробник : Same Sky cms_235_18l152.pdf Speakers & Transducers 23 x 5.7 mm deep, PET, Nd-Fe-B, 1 W, 8 ohm, 800 Hz, 152mm lead wires