Продукція > 3M (TC) > CN3190-0.5-5
CN3190-0.5-5
CN3190-0.5-5 3M (TC)
3mtm-nickel-on-copper-plated-polyester-fabric-tape-cn-3190.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF EMI SHIELDING TAPE 15' X 0.5"
Packaging: Bulk
Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
Length: 15.000' (4.60m)
Shape: Tape
Type: Shielding Tape
Width: 0.500" (12.70mm)
Adhesive: Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.004" (0.11mm)
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI SHIELDING TAPE 15' X 0.5", Packaging: Bulk, Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric, Length: 15.000' (4.60m), Shape: Tape, Type: Shielding Tape, Width: 0.500" (12.70mm), Adhesive: Conductive, Single Sided, Thickness - Overall: 0.004" (0.11mm).